Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Alkoholowa opłata  

Data publikacji: 2013-09-23, Data modyfikacji: 2013-09-23
A A AWydrukDrukuj  
 

Biuro Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Brodnicy przypomina, że 30 września 2013r. ( poniedziałek ) upływa ustawowy termin wniesienia III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych w 2013r.

Dopełnienie powyższego obowiązku jest warunkiem zachowania przez przedsiębiorców uprawnień do kontynuowania sprzedaży napojów alkoholowych w bieżącym roku. W przypadku nie dokonania opłaty w obowiązującym terminie,  zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych wygasają. Przedsiębiorca zaś może ubiegać się o nowe dopiero po upływie 6 miesięcy od dnia wydania decyzji o ich wygaśnięciu.

Jednocześnie informujemy, iż jednym z warunków prowadzenia sprzedaży napojów alkoholowych jest okazanie (do dnia 01 października 2013r) przedsiębiorcy zaopatrującemu dany punkt sprzedaży napojów alkoholowych odpowiedniego dowodu potwierdzającego dokonanie opłaty III raty.

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

  Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

  Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola