Belka
Piątek, 19 Lipca 2019   imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Artystyczne propozycje nie tylko dla pań 

Data publikacji: 2014-03-04, Data modyfikacji: 2014-03-05
A A AWydrukDrukuj  
 

W czwartek , 6 marca na scenie BDK wystąpi z koncertem krakowski artysta Jacek Wójcicki. Ten lubiany i bardzo popularny piosenkarz zaśpiewa brodnickiej publiczności znane arie operowe i operetkowe oraz przeboje musicalowe. Koncert rozpocznie się o godz. 18.30 . Bilety w cenie 50 i 60 zł do nabycia przed koncertem w kasie BDK. Informacje o koncercie pod nr. tel. 56 49 821 42

W sobotę, 8 marca o godz. 15.00 w BDK rozpocznie się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W programie organizatorzy spotkania zaplanowali "pogawędkę o ciuchach, kosmetykach i innych równie ważnych w życiu każdej kobiety rzeczach". Wstęp wolny. BDK zaprasza wszystkie panie, bez względu na wiek, do wspólnego spędzenia tego popołudnia. 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola