Autobusem na Muzyczny Camping  HOBBY I PASJE - Miejski serwis informacyjny: Brodnica, Bobrowo, Brzozie, Górzno, Bartniczka
Belka
Sobota, 18 Sierpnia 2018   imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Autobusem na Muzyczny Camping 

Data publikacji: 2013-07-18, Data modyfikacji: 2013-07-18
A A AWydrukDrukuj  
 

Rozkład jazdy festiwalowego autobusu

Wyspiańskiego

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

00:00

Wyspiańskiego I

16:01

17:01

18:01

19:01

20:01

21:01

22:01

23:01

00:01

Wyspiańskiego II

16:02

17:02

18:02

19:02

20:02

21:02

22:02

23:02

00:02

Ceglana

16:03

17:03

18:03

19:03

20:03

21:03

22:03

23:03

00:03

18 Stycznia

16:04

17:04

18:04

19:04

20:04

21:04

22:04

23:04

00:04

Mazurska

16:06

17:06

18:06

19:06

20:06

21:06

22:06

23:06

00:06

Przykop

16:07

17:07

18:07

19:07

20:07

21:07

22:07

23:07

00:07

Przykop I

16:08

17:08

18:08

19:08

20:08

21:08

22:08

23:08

00:08

Przykop II

16:09

17:09

18:09

19:09

20:09

21:09

22:09

23:09

00:09

Kamionka

16:10

17:10

18:10

19:10

20:10

21:10

22:10

23:10

00:10

Wiejska

16:12

17:12

18:12

19:12

20:12

21:12

22:12

23:12

00:12

Wczasowa

16:14

17:14

18:14

19:14

20:14

21:14

22:14

23:14

00:14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wczasowa

16:30

17:30

18:30

19:30

20:30

21:30

22:30

23:30

00:30

Karbowska

16:32

17:32

18:32

19:32

20:32

21:32

22:32

23:32

00:32

Kolejowa

16:33

17:33

18:33

19:33

20:33

21:33

22:33

23:33

00:33

Kolejowa

16:34

17:34

18:34

19:34

20:34

21:34

22:34

23:34

00:34

Zamkowa

16:37

17:37

18:37

19:37

20:37

21:37

22:37

23:37

00:37

Św. Jakuba

16:38

17:38

18:38

19:38

20:38

21:38

22:38

23:38

00:38

Kościelna

16:39

17:39

18:39

19:39

20:39

21:39

22:39

23:39

00:39

3 Maja

16:41

17:41

18:41

19:41

20:41

21:41

22:41

23:41

00:41

18 Stycznia

16:43

17:43

18:43

19:43

20:43

21:43

22:43

23:43

00:43

Ceglana

16:44

17:44

18:44

19:44

20:44

21:44

22:44

23:44

00:44

Matejki

16:45

17:45

18:45

19:45

20:45

21:45

22:45

23:45

00:45

Witosa

16:47

17:47

18:47

19:47

20:47

21:47

22:47

23:47

00:47

Witosa

16:48

17:48

18:48

19:48

20:48

21:48

22:48

23:48

00:48

Wyspiańskiego

16:49

17:49

18:49

19:49

20:49

21:49

22:49

23:49

00:49

 

 

 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     
    Polecane

    DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

    Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

    Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola