Belka
Czwartek, 18 Lipca 2019   imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Drugi nabór na remonty kamienic 

Data publikacji: 2014-01-14, Data modyfikacji: 2014-01-15
A A AWydrukDrukuj  
 

Burmistrz Brodnicy ogłosił drugi nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru lub obiektach znajdującym się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków, położonych na terenie Gminy Miasta Brodnicy.

Wnioski należy składać do 28 lutego 2014 r.

Wzór wniosku i szczegółowe informacje znajdują się na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Brodnicy - bip.brodnica.pl, menu tematyczne: zagospodarowanie przestrzenne miasta, zakładka: „dotacja celowa na prace...".

Celem udzielenia dotacji jest wspieranie i uzupełnianie działań zapewniających właściwą opiekę nad wartościowymi elementami substancji zabytkowej, ze szczególnym uwzględnieniem elewacji frontowych, z uwagi na ich znaczenie w kreowaniu wizerunku miasta Brodnicy.

Z budżetu Miasta Brodnicy mogą być udzielane dotacje celowe na sfinansowanie prac lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub obiektów budowlanych położonych na obszarze wpisanym do rejestru zabytków, położonych na terenie miasta Brodnicy i nie stanowiących jej wyłącznej własności.

 

 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola