Belka
Czwartek, 18 Lipca 2019   imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Energa nad Morskim Okiem

Data publikacji: 2017-10-09, Data modyfikacji: 2017-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Energa nad Morskim Okiem

Energetyczny gigant z północnej Polski utrzymuje mocną pozycję także na południu kraju. Energa na dziewiąty rok z rzędu pozostanie nad najsłynniejszych z polskich górskich jezior.

Energa-Obrót SA przedłużyła na 2018 rok umowę sprzedaży energii elektrycznej z najsłynniejszym tatrzańskim schroniskiem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, położonym nad przepięknym Morskim Okiem. To już dziewiąty rok nieprzerwanej współpracy, dzięki której zabytkowy obiekt, położony wysoko w Tatrach (1410 m nad poziomem morza), korzysta z dostaw od najbardziej ekologicznego dostawcy w Polsce. Potwierdza to umieszczona na schronisku okolicznościowa tablica informacyjna, swoją stylizacją dopasowana do architektury obiektu.

Pozostajemy wierni ogłoszonemu przed dziewięcioma laty hasłu „Energa od morza do Tatr”. Posiadanie tak prestiżowego klienta, jak schronisko nad Morskim Okiem, to dla nas powód do dumy, ale także sposób na dotarcie do odbiorców z całej Polski. Skoro od tylu lat zaufaniem darzy nas organizacja równie zasłużona, jak PTTK, to sygnał dla każdego Polaka, że Energa jest firmą, z którą warto się związać – komentuje Jarosław Wittstock, wiceprezes Energa-Obrót SA, który 6 października brał udział w podpisaniu aneksu do umowy ze schroniskiem.

Energa dba o swoją pozycję na południu kraju i prowadzi rozmowy w sprawie przedłużenia umów na sprzedaż prądu z kolejnymi tatrzańskimi partnerami.

Grupa ENERGA, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Grupa ENERGA
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola