Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Internet i komputery 

Data publikacji: 2013-07-09, Data modyfikacji: 2013-07-09
A A AWydrukDrukuj  
 

Informujemy, że Gmina Miasta Brodnicy przystąpiła do realizacji projektu „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze miasta Brodnicy". Projekt ma na celu dostarczenie do 4 szkół oraz 70 gospodarstw domowych zagrożonych wykluczeniem cyfrowym, darmowego Internetu w okresie realizacji projektu wraz z narzędziem umożliwiającym korzystanie z niego, tj. komputera z oprogramowaniem oraz szkoleń osób biorących udział w projekcie.

 Projekt skierowany jest do mieszkańców Gminy Miasta Brodnicy, którzy posiadają meldunek na jej terenie, a którzy nie posiadają dostępu do Internetu. W projekcie udział weźmie:

·       15 osób niepełnosprawne ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności lub z orzeczeniem równoważnym,

·       55 gospodarstw domowych spełniających warunki upoważniające do otrzymania wsparcia w ramach systemu pomocy społecznej.

Wybór Beneficjentów Ostatecznych, w przypadku wpłynięcia większej niż zakładana liczby zgłoszeń, odbędzie się na podstawie wysokości dochodów, z pierwszeństwem dla rodzin posiadających dzieci w wieku szkolnym, które uzyskały najwyższą średnią w roku szkolnym. Szczegółowe kryteria wyboru określa regulamin rekrutacji dostępny na stronach www.brodnica.pl oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego. Udział w projekcie jest bezpłatny. Ww. osoby mogą składać wnioski o udział w projekcie na formularzach udostępnionych na stronie internetowej www.brodnica.pl w zakładce „SERWIS EUROPEJSKI” lub w Urzędzie Miejskim w Brodnicy pok. nr 203.

Formularze należy składać w terminie od 1 do 15 lipca 2013 w pok. nr 203 w godzinach urzędowania, tj. poniedziałek, środa, czwartek, piątek 7.30 -15.30,  wtorek 8.00 - 16.00. Wszelkich informacji dotyczących naboru wniosków oraz wypełniania formularzy udziela: Biuro Projektów Europejskich , pok. nr 203, nr tel. 56 49 30 318


UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

  Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

  Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola