Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komputery dla seniorów bez tajemnic 

Data publikacji: 2014-03-02, Data modyfikacji: 2014-03-03
A A AWydrukDrukuj  
 

Miejska i Powiatowa  Biblioteka Publiczna w Brodnicy bierze udział w akcji Akademia Seniora Energa. Program ten ma na celu edukację osób starszych w zakresie podstawowej obsługi komputera i Internetu. - Do wzięcia udziału w programie zachęcamy szczególnie osoby dorosłe, które do tej pory nie miały kontaktu z komputerem. - mówi dyr. MiPBP Paweł Stanny.  Pokażemy, że komputer stwarza nowe możliwości nie tylko komunikacyjne. Sprawimy, by stał się bardziej przyjazny i użyteczny. Udział w programie jest bezpłatny. Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają materiały edukacyjne jak również Certyfikat ukończenia szkolenia. Zajęcia odbywać się będą w dniach 17.03, 24.03, 31.03, 7.04 br. ( poniedziałki) w godzinach od 10.00-11.30. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Czytelni multimedialnej, przy ul. Zamkowej 1 Wszystkich Państwa, którzy chcieliby wziąć udział w szkoleniu, prosimy o kontakt z Czytelnią osobiście lub pod numerem telefonu (56) 49 822 47. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola