Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs na upowszechnianie sportu 

Data publikacji: 2013-04-15, Data modyfikacji: 2013-04-16
A A AWydrukDrukuj  
 

Burmistrz Brodnicy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania sportu w Brodnicy w 2012 r.

Konkurs adresowany jest do klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia oraz organizacji pozarządowych realizujących zadania z zakresu upowszechniania sportu na rzecz mieszkańców Brodnicy i polegać będzie na wsparciu finansowym następujących zadań:

1) szkolenie sportowe dzieci i młodzieży oraz udział we współzawodnictwie sportowym;

2) szkolenie sportowe seniorów oraz udział we współzawodnictwie sportowym;

3) organizacja imprez sportowych.

Termin składania ofert upływa 27 stycznia 2012 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie www.bip.brodnica.pl, (zakładka przetargi/konkurs ofert/Biuro Sportu, Turystyki i Rekreacji), można je również uzyskać w Urzędzie Miejskim w Biurze Sportu, Turystyki i Rekreacji (pok. 108), tel. 56 4930352.

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

  Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

  Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola