Belka
Piątek, 19 Lipca 2019   imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KPR Gryfino 24 - 23 MKS HENRI LLOYD Brodnica

 
..łał drodzy Państwo, co to był za mecz, dziś mieliśmy przyjemność gościć drużynę MKS HENRI LLOYD Brodnica Wynik końcowy meczu : KPR Gryfino 24 - 23 MKS HENRI LLOYD Brodnica Wystąpiliśmy w następującym składzie : Paweł Gołofit, Grzegorz Słomczyński – Lucjan Galus 11; Kamil Prokopczyk 5; Rafał Lasko 4; Bartosz Telenga 3; Jakub Blejsz 1; Kacper Blejsz; Marek Jezierski; Oskar Gała; Mateusz Kminikowski; Szymon Tołyż; Przemek Kręcki Michał Klemens; Maciej Polak; Tomasz Matoszko; Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, drużyna z Brodnicy postawiała nam wysoką poprzeczkę, co było widać od samego początku. Po rozpoczęciu meczu wynik niestety był nie korzystny dla naszej drużyny, przegrywaliśmy, jak nie jedną tak dwoma bramkami. Ale od 50 minuty po jednej z przerw wziętych przez trenera Augustyniaka, coś się w naszej drużynie odblokowało i zaczęliśmy grać perfekcyjnie w ataku jak i w obronie. „Ojej co to były za emocje, mecz wygrany bardzo cieszy. To był bardzo ciężki przeciwnik z aspiracjami na awans do I ligi, ale moi zawodnicy się nie poddali i w 50 minucie włączyli II bieg. Po raz kolejny jestem bardzo dumny z gry całego zespołu. To co nasi bramkarze dzisiaj pokazali na boisku to była klasa o Ligę wyżej, jak nie Grzegorz Słomczyński tak Paweł Gołofit zagrali dzisiaj tak jak od nich oczekuje. Odpalił się tez nasz super strzelec Lucjan Galus – MASZYNA – który wykorzystał 100% rzutów karnych, kolejnymi zawodnikami, którzy dzisiaj pokazali kawał piłkę ręcznej na bardzo wysokim poziomie byli : Kamil Prokopczyk oraz Rafał Lasko. Ale tak naprawdę to dumny jestem z całej drużyny. – Powiedział Trener Arkadiusz Augustyniak. Tak Drodzy Państwo, w dniu dzisiejszym w Gryfinie nasi Piłkarze Ręczni KPR Gryfino = pokazali Piłkę Ręczną, jaką kibice uwielbiają oglądać najbardziej, mnóstwo walki, piękne bramki i rewelacyjne parady bramkarskie !!! TAK – TAK - TAK – MAMY TO !!! Wygraliśmy I to nas cieszy, 4 wygrane pod rząd budują morale, ale za tydzień mecz w Wejherowie, skupiamy się już na nim. Wszystkim kibicom bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie na nasz mecz, zapraszamy na kolejny w Gryfinie za dwa tygodnie. Ale SZCZEGÓLNE podziękowania należą się ekipie dopingującej naszych zawodników : Fanatycy znad Regalicy Energetyk Gryfino – Panowie Byliście dzisiaj naszym 8 ZAWODNIKIEM !!! DZIĘKUJEMY I Jesteście u nas już ZAWSZE Bardzo Mile Widziani !!!

 


Maciej Wirski
 
Data pliku video: 2018-10-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola