Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Listy na szóstkę 

Data publikacji: 2013-06-07, Data modyfikacji: 2013-06-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Dwoje uczniów z brodnickich szkół zakwalifikowało się do ogólnopolskiego finału konkursu „Listy dla Ziemi”, który organizuje Fundacja Ekologiczna ARKA.

          Listy Huberta Kwiatkowskiego z Zespołu Szkół nr 1 oraz Julii Domerackiej z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 znalazły się wśród 100 najlepszych, wybranych przez jury konkursu, spośród kilku tysięcy nadesłanych prac. Wybór najładniejszych listów odbywa się poprzez głosowanie za pośrednictwem facebooka (wystarczy polubić na Facebooku „Listy dla Ziemi”: www.facebook.com/listydlaziemi, wejść na specjalną aplikację konkursową i zagłosować). Hubert i Julia mają szanse na zdobycie nagród, zachęcamy więc do głosowania. Termin na oddawanie głosów upływa 16 czerwca a wyniki zostaną ogłoszone 20 czerwca.

Chcąc wzbogacić akcję „Listy dla Ziemi” Urząd Miejski w Brodnicy przygotował dodatkowe konkursy. Wyłoniono 25 laureatów z brodnickich szkół i przedszkoli. Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 11.06.2013 r. o godz. 10:00 w Pałacu Anny Wazówny. 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

  Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

  Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola