Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Miejska Orkiestra Dęta czeka na nowych muzyków 

Data publikacji: 2014-03-05, Data modyfikacji: 2014-03-05
A A AWydrukDrukuj  
 

Zapraszamy do naszej orkiestry wszystkie  osoby, które potrafią grać na instrumentach dętych - mówi Wojciech Seliwiorstow kapelmistrz MOD.  Wystarczy, że posiada się umiejętność grania . Nie wymagane jest  ukończenia szkoły muzycznej. Czekamy zarówno na młode jak i starsze osoby. Również te, które mieszkają poza Brodnicą.  Najważniejsze, by muzyka i granie było dla tych osób pasją, którą wspólnie z naszą orkiestrą będą mogły rozwijać.

Miejska Orkiestra Dęta spotyka się na próbach co sobotę o godz. 10.00 w Brodnickim Domu Kultury. Osoby, które chciałyby dołączyć do składu Miejskiej Orkiestry Dętej mogą przyjść na próbę i tam dowiedzieć się więcej o zasadach grania w zespole. Kontakt do kapelmistrza Miejskiej Orkiestry Dętej pana Wojciecha Seliwiorstow - 602 719 853

Miejska Orkiestra Dęta w swoim reperuarze ma pieśni marszowe, patriotyczne oraz popularne utwory rock i pop. 

Grajac w Miejskiej Orkiestrze Dętej  można liczyć  na wielką przygodę muzyczną, ciekawe spotkania z innymi orkiestrami, wyjazdy na koncerty w miłym towarzystwie oraz występy na miejskich imprezach

 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola