Belka
Piątek, 19 Lipca 2019   imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Moc życzeń dla brodniczan 

Data publikacji: 2013-12-12, Data modyfikacji: 2013-12-13
A A AWydrukDrukuj  
 

Szanowni Mieszkańcy Brodnicy

Przed nami najpiękniejsze i najbardziej polskie święta, z bogatą tradycją i pięknymi kolędami. Ciepłe, choć grudniowe. Rodzinne, ale z myślą o samotnym bliźnim. W ten wigilijny czas pojawia się na stole dodatkowe nakrycie, milkną wszelkie spory, obdarowujemy się prezentami. Życzymy wszystkim, by moc i magia wigilijnego wieczoru promieniowała na cały 2014 Rok, a siła jaką daje życzliwość i otwartość serc, niech towarzyszą nam każdego dnia. Życzymy wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności i wszelkiego dobra. Niech 2014 Rok będzie rokiem spełnionych nadziei i oczekiwań, a życie osobiste i zawodowe będzie pełne sukcesów, które każdemu z nas przyniesie radość i satysfakcję 

Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz

Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Hildebrandt.

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola