Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Obejrzyj wystawę i wrzuć do puszki datek na WOŚP  

Data publikacji: 2014-01-09, Data modyfikacji: 2014-01-09
A A AWydrukDrukuj  
 

Muzeum w Brodnicy włącza się w działania  „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, udostępniając za darmo od soboty do niedzieli do zwiedzania muzealne wystawy w piwnicach zamkowych, Bramie Chełmińskiej, spichrzu przy ul. św. Jakuba i w Centrum Edukacji Ekologicznej. . Specjalnie na tę okazję (przed oficjalnym otwarciem)  wystawa pt.: „FOTOGRAFIA DZIKIEJ PRZYRODY 2012”) prezentowana w Galerii Brama przy Małym Rynku zostanie również udostępniona zwiedzającym.  Jednocześnie  Muzeum iformuje, że w zamian za zakup biletu, będzie można wrzucić datek do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możliwy będzie również zakup widokówek i plakatów związanych z wystawą. Pieniądze te także przekazane zostaną na konto WOŚOP.

Godziny otwarcia wystaw:
sobota 9.00 - 15.00, niedziela  10.00 - 14.00 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

  Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

  Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola