Belka
Środa, 24 Lipca 2019   imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pod nowym adresem  

Data publikacji: 2014-02-24, Data modyfikacji: 2014-02-24
A A AWydrukDrukuj  
 

Od 1 kwietnia adres zmienia Biuro Strefy Płatnego Parkowania. Z ulicy św. Jakuba przeprowadza się na ul. Gajdy13,  do siedziby głównej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

- Biuro SPP  zgodnie z obowiązującym regulaminem Strefy , przyjętym przez Radę Miejską, oddalone będzie  od centrum miasta nie więcej niż 2 km – informuje prezes PGK Janusz Posłuszny. – Zmiana siedziby biura podyktowana została oszczędnościami. Dysponujemy w swojej siedzibie wolnymi pomieszczeniami, które mogą być przeznaczone właśnie na biuro SPP.  Do tej pory za pomieszczenia przy ul. św. Jakuba płaciliśmy czynsz.

W biurze Strefy Płatnego Parkowania zatrudnione są dwie osoby jako kontrolerzy. Od godz. 9.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku i w soboty od godz. 8.00 do 14.00 można ich spotkać w Strefie.Kontrolerzy sprawdzają  czy parkujący samochody na terenie Strefy dokonali opłaty.

 

- Dla osób, które sumiennie opłacają postój zmiana siedziby biura nie będzie miala większego znaczenia- mówi prezes PGK. – Natomiast osoby, które z różnych przyczyn nie wykupują biletu postojowego, będą musiały zgłosić się do biura na ulice Gajdy 13.

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola