Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podziękowania za szlachetne działania 

Data publikacji: 2013-12-19, Data modyfikacji: 2013-12-20
A A AWydrukDrukuj  
 

Z wolontariuszami Szlachetnej Paczki spotkał się burmistrz Brodnicy, by podziękować za wspaniałą, bezinteresowną  pracę na rzecz osób potrzebujących pomocy 

 

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA. Jego celem jest udzielenie pomocy  rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie. 
W Brodnicy liderką  grupy młodych ludzi, którzy włączyli się po raz czwarty w akcję  jest Barbara Grzybowska. - Wszystkie rodziny ( około 50) , zgłoszone w powiecie brodnickim do Szlachetnej Paczki, zostały obdarowane. W mieście taki prezent otrzymało 18 rodzin – mówi Barbara Grzybowska. – Nasi wolontariusze pozyskują adresy  potrzebujących pomocy, które można wesprzeć sprzętem domowym, ubraniami, żywnością, węglem. Aby zostać wolontariuszem trzeba mieć ukończone 18 lat, być osobą odpowiedzialną i empatyczną. Darczyńcą natomiast może zostać tak naprawdę każdy pojedynczo lub w grupie. 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola