Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiat Brodnicki: Agata Szram w finale

Data publikacji: 2017-12-21, Data modyfikacji: 2017-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiat Brodnicki: Agata Szram w finale

Agata Szram – uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Jabłonowie Pomorskim zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.

8 grudnia 2017 r. w siedzibie Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyły się zawody etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.

Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim reprezentowała dwójka kadetów - Agata Szram i Sebastian Klasiński. 

Do finału centralnego, który odbędzie się 23 marca 2018 r. w Warszawie zakwalifikowało się 10 uczestników, w tym Agata Szram – uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Jabłonowie Pomorskim.

SP w Brodnicy , Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

  Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

  Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola