Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiat Brodnicki: Agata Szram w finale

Data publikacji: 2017-12-21, Data modyfikacji: 2017-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiat Brodnicki: Agata Szram w finale

Agata Szram – uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Jabłonowie Pomorskim zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.

8 grudnia 2017 r. w siedzibie Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyły się zawody etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.

Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim reprezentowała dwójka kadetów - Agata Szram i Sebastian Klasiński. 

Do finału centralnego, który odbędzie się 23 marca 2018 r. w Warszawie zakwalifikowało się 10 uczestników, w tym Agata Szram – uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Jabłonowie Pomorskim.

SP w Brodnicy , Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola