Belka
Sobota, 4 Kwietnia 2020   imieniny: Wacław, Izydor, Benedykt
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiat Brodnicki: ARiMR informuje

Data publikacji: 2018-01-31, Data modyfikacji: 2018-01-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiat Brodnicki: ARiMR informuje

Biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Brodnicy informuje o szkoleniach dla beneficjentów z terenu powiatu brodnickiego.

W związku z nadchodzącą Kampanią 2018 i możliwością złożenia wniosku związanego z płatnościami bezpośrednimi za pomocą nowej aplikacji eWniosekPlus, Biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Brodnicy przekazuje informację o szkoleniach dla beneficjentów z terenu powiatu brodnickiego.

Jacek Jałowiec, kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Brodnicy informuje o terminach szkoleń dla beneficjentów z powiatu brodnickiego:

- Gmina Brodnica i Gmina Zbiczno - 26 lutego 2018 r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkól Rolniczych, przy ul. Karbowskiej 29 w sali nr 38,
- Gmina Brzozie i Gmina Bartniczka -27 lutego 2018 r. godz. 10.00 w sali Urzędu Gminy Brzozie,
- Gmina Osiek-28 lutego 2018 r. godz. 10.00 w Sali Urzędu Gminy Osiek,
- Gmina Świedziebnia i Gmina Górzno- 1 marca 2018 r. godz. 10.00 w Sali Urzędu Gminy Świedziebnia,
- Miasto i Gmina Jabłonowo Pomorskie i Gmina Bobrowo-2 marca 2018r. godz. 10.00 w sali Centrum Kultury i Sportu, przy ul. Rynek 9 w Jabłonowie Pomorskim.

jednostki samorządu terytorialnego, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola