Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiat Brodnicki: Na Targach Turystycznych we Wrocławiu

Data publikacji: 2018-02-28, Data modyfikacji: 2018-02-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiat Brodnicki: Na Targach Turystycznych we Wrocławiu

W czasie Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu turyści w różnym wieku deklarowali chęć przyjazdu do powiatu brodnickiego i Brodnicy.

Trzy dni – od 23 do 25 lutego 2018 roku trwały we Wrocławiu Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego. Wystawcy z całej Polski i z zagranicy, samorządy, firmy turystyczne prezentowały swoją ofertę dla turystów. 

Na targach było też stoisko Miasta i Powiatu Brodnickiego , gdzie zapraszano do gospodarstw agroturystycznych, hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych w powiecie. Na stoisku prezentowano także m.in. ofertę kulturalną , możliwości rekreacji oraz różne formy aktywnego spędzania czasu w Brodnicy i powiecie brodnickim. 

Goście targowi, którzy znali już Pojezierze Brodnickie najczęściej kojarzyli nasz region z muzycznym campingiem, festiwalem rockowym i piękną przyrodą.

jednostki samorządu terytorialnego, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

  Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

  Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola