Belka
Sobota, 28 Listopada 2020   imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiat Brodnicki: Potrzebny wolontariusz w Szwecji

Data publikacji: 2018-03-14, Data modyfikacji: 2018-03-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiat Brodnicki: Potrzebny wolontariusz w Szwecji

Hufiec Pracy w Brodnicy poszukujemy wolontariusza chętnego do udziału w projekcie Erasmus+ w Szwecji. Uczestnik nie ponosi żadnych kosztów przejazdu ani pobytu.

Hufiec Pracy w Brodnicy poszukuje osoby, która zdecyduje się na wyjazd do Szwecji w ramach wolontariatu na jeden miesiąc wakacyjny od 1 lipca do 4 sierpnia 2018roku.

Musi być to osoba dorosła (22-30 lat) i znająca w stopniu komunikatywnym język angielski. Dane do kontaktu: tel. 56 49-401-63.


„Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do końca marca”- informuje Anna Grążawska, wychowawca 2-1 HP.

jednostki samorządu terytorialnego, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola