Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiat Brodnicki: Powódź świątecznych ozdób

Data publikacji: 2017-12-07, Data modyfikacji: 2017-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiat Brodnicki: Powódź świątecznych ozdób

Bardzo dużo prac uczniowskich dostarczono w tym roku do Starostwa w Brodnicy na konkurs towarzyszący III Powiatowemu Kiermaszowi Mikołajkowemu.

Mikołajowe zaprzęgi, bombki, stajenki z kunsztownie wykonanymi postaciami świętych, pasterzy i zwierząt, anioły i wiele, wiele choinek z najbardziej fantastycznych materiałów – takie cudeńka wykonały dzieci i młodzież – uczestnicy powiatowego konkursu na ozdobę świąteczną.

„Cieszy nas inwencja osób, biorących udział w konkursie i zainteresowanie, z jakim konkurs się spotyka. Dla wszystkich uczestników konkursu mamy upominki, a dla zwycięzców ciekawe nagrody” – mówi wicestarosta Mariusz Klonowski.
Wyniki konkursu na ozdobę świąteczną ogłoszone będą w czasie III Powiatowego Kiermaszu Mikołajkowego w dniu 9 grudnia 2017. 

Zapraszamy wszystkich od godziny 10.00 do auli I LO w Brodnicy. 

„Nagrody i upominki za prace zgłoszone do konkursu będzie można odebrać tylko w czasie trwania kiermaszu” – przypomina Anna Szczepaniak, naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa w Brodnicy.

SP w Brodnicy, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola