Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Remont kładki zakończony 

Data publikacji: 2013-08-19, Data modyfikacji: 2013-08-19
A A AWydrukDrukuj  
 

Zamknięta od 1 sierpnia z powodu prac remontowych kładka przez Drwęcę, łącząca ulicę Nad Drwęcą z ulicą Lidzbarską, od poniedziałku 19 sierpnia zostaje udostępnioona dla pieszych i rowerzystów.  

Remont kładki został zakończony zgodnie z planem. Trwał około trzech tygodni. Prace remontowe i naprawcze kładki, polegały na wymianie "podłogi". Przeprowadzała je  firma p. Mieczysława Grabowskiego z Brodnicy. Korzystający z tego przejscia przez Drwęcę powinni zwrócić uwagę na oznakowanie pionowe, w którym nastąpiły pewne, drobne zmiany. Na kładce dopuszczono ruch rowerów, ale zgodnie z obowiązującym oznakowaniem , na kładce pieszy zawsze będzie miał pierwszeństwo. 

 

 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

  Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

  Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola