Belka
Sobota, 16 Lutego 2019   imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozpoczyna się XXII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej 

Data publikacji: 2013-11-21, Data modyfikacji: 2013-11-21
A A AWydrukDrukuj  
 

Msza św.  pod przewodnictwem ks. prof. dr hab. Mirosława Mroza rozpocznie 24 listopada o godz. 12.15 w kościele farnym XXII TYDZIEŃ KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ. Hasło tegorocznegoTygodnia brzmi Wierzę w Syna Bożego. Również w niedzielę organizatorzy Tygodnia: Urząd Miejski w Brodnicy, Parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskie i brodnickie placówki kultury, zapraszają  o godz. 17.oo do kościoła farnego na koncert „Muzyka filmowa na organy”  w wykonaniu Piotra Jaworskiego, organisty z fary. Natomiast o godz. 19.15 w hali OSiR rozpocznie się  Mini Turniej Piłki Nożnej z uzdiałem księży, nauczycieli i policjantów. 

W poniedziałek 25.11.2013 r. zapraszamy seniorów o godz. 10.00 do BDK na doroczne  Katarzynki. Młodzież szkolną i osoby lubiące muzykę rockową z pewnością zainteresuje koncert Sławomira Pyrko „Dekalog kompasem życia”, który odbędzie się o godz. 17.00 w kosciele farnym. Tego samego dnia, o godz. 19.15 w Pałacu Anny Wazówny   zaplanowano wykład ks. prof. dr hab. Wojciecha Cichosza nt.„Globalna ideologia gender”

szczegółowy program XXII TYGODNIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ zamieszczamy w załączniku.

Na wszystkie imprezy odbywające sie w ramach XXII TYGODNIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ wstęp wolny

 

 

 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola