Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Śpiewaj razem z Canto Grazioso 

Data publikacji: 2014-01-09, Data modyfikacji: 2014-01-09
A A AWydrukDrukuj  
 

Miejski Chór Canto Grazioso ogłasza NABÓR NOWYCH CZŁONKÓW !

Chór powstał w 1996 roku z inicjatywy Mirosławy Barczewskiej prowadzącej chór do dnia dzisiejszego. Początkowo został zorganizowany wyłącznie na okazję śpiewania kolęd, potem rozszerzył jednak swój repertuar o różne pieśni artystyczne wykonywane a’cappella,  a także z akompaniamentem.

Zapraszamy wszystkie muzykalne osoby do wspólnego śpiewania!  Wystarczy, że chcesz i lubisz śpiewać!  Przyjdź, posłuchaj i zostań z nami!


Na przesłuchania kwalifikacyjne zapraszamy do BDK
w dniach: 23 i 24 stycznia godz. 16:00 – 18:00 
oraz 25 stycznia godz. 10:00 – 12:00.

 Nie jest wymagana znajomość czytania nut, a jedynie zapał, muzykalność i słuch muzyczny. Szczególnie ważna jest dyspozycyjność. Duża frekwencja jest gwarancją dobrych efektów muzycznych naszej pracy. Na przesłuchaniu zostaniecie poproszeni o zaśpiewanie kilku prostych ćwiczeń wokalnych, mających na celu określenie predyspozycji.

Na co możecie liczyć?
Na pewno na wielką przygodę, ciekawe spotkania z innymi chórami, wyjazdy na koncerty w miłym towarzystwie oraz ogrom satysfakcji ze śpiewania.

Jak nas znaleźć?
Próby chóru odbywają się w BDK na I piętrze w tzw. kawiarni.

Pytania prosimy kierować na adres e-mail: barmiro@wp.pl
Nasza strona: www.cantograzioso.net

 

 

 

 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola