Belka
Poniedziałek, 22 Października 2018   imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkania z mieszkańcami 

Data publikacji: 2013-06-11, Data modyfikacji: 2013-06-11
A A AWydrukDrukuj  
 

Harmonogram spotkań Burmistrza Brodnicy z mieszkańcami osiedli 2013r.

24.06.2013r. poniedziałek g. 1800  Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Kolejowa 62

 Karbowo

Adama Rapackiego, Azaliowa, Cicha, Familijna, Gen. Władysława Sikorskiego, Iglasta, Ignacego Łyskowskiego, Kalinowa, Karbowska, Kolejowa, Kwiatowa, Limbowa, Marii Konopnickiej, Natalisa Sulerzyskiego, Okrężna, Osiedlowa, Pomorska, Północna, Przy Strudze, Różana, Skarpa, Skwarna, Staszica, Stokowa Topolowa, Wesoła, Wrzosowa, Zakątek, Zielona

 Morskie Oko

Aleksandra Kruszczyńskiego, Fryderyka Chopina, Graniczna, Henryka Wieniawskiego, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Karola Szymanowskiego, Klemensa Malickiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ludwika Grzemskiego, Powstańców Wielkopolskich, Półwiejska, Skromna, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Tatarakowa, Wczasowa, Żeglarska

 25.06.2013r. wtorek g. 1800Pałac Anny Wazówny ul. Zamkowa 1

 Stare Miasto

Aleja Jana Mełnickiego, Aleja Leśna, Aleja Wędkarzy, Bazarowa, Czwartaków, Duży Rynek, Dworcowa, Farna, Gajdy, Gen. Józefa Hallera, Groblowa, Grunwaldzka, Jatki, Kamionka, Kilińskiego, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, 700-lecia, 3 Maja, Mały Rynek, Mazurska, Mickiewicza, Mostowa, Nad Drwęcą, Ogrodowa, Piwna, pl. Erazma Glicznera, Plac im. Papieża Jana Pawła II, Plac 3 Maja, Pocztowa, Przedzamcze, Przesmyk, Przykop, Stary Plac Szkolny, Strzelecka, Średnia, Świerkowa, Św. Jakuba, Tylna, Wodna, Zamkowa, Zduńska, Żwirki i Wigury

 Gdynia

Królowej Jadwigi, Ks. Kujota, Łazienna, Paderewskiego, Sienkiewicza, Sokołów, Wybickiego

 Grunwald

Aleja Józefa Piłsudskiego, Anieli Krzywoń, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Beskidzka, Bohaterów Września, Cmentarna, Gen. J. Bema, Generała Stanisława Maczka, Gwardii Ludowej, Jabłkowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karkonoska, Karpacka, 15 Lipca, Macieja Rataja, Marcina Kasprzaka, mjr Henryka Sucharskiego, Niskie Brodno, Partyzantów, PCK, Pienińska, Sądowa, Siewna, Stefana Czarnieckiego, Sudecka, Świętokrzyska, Targowa, Tatrzańska, Wiejska, Wincentego Pola, Wincentego Rzymowskiego, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Zawiszy Czarnego

 26.06.2013r. środa g. 1800Zespół Szkół Nr 1, ul. Matejki 5 (budynek III LO – wejście od ul. Kochanowskiego)

 Michałowo

Boczna, Bolesława Jastrzębskiego, Feliksa Smoczyńskiego, Jana Janaszka, Jana III Sobieskiego, Krańcowa, Lidzbarska (od linii ul. Lipowej od nr 50-prawa strona ulicy i nr 47-lewa strona ulicy do końca ul. Lidzbarskiej), Lipowa, Litewska, Maksymiliana Klinickiego, Mała, Michałowska, Młyńska, Prosta, 67 Pułku Piechoty, Skrajna, Stanisława Żółkiewskiego, Szkolna, Władysławy Zieleniewskiej

 Wyspiańskiego

Ceglana, Nad Stawem, Stanisława Wyspiańskiego, Wincentego Witosa

 Mieszka

Mieszka I, Kazimierza Wielkiego, Władysława Łokietka, 18 Stycznia (od linii ul. Ceglanej od nr 38-prawa strona ulicy i nr 53-lewa strona ulicy do końca ulicy do końca ul. 18 Stycznia), Polna

 Nowa Kolonia

Elizy Orzeszkowej, Krótka, Lidzbarska (od początku ulicy do linii ul. Matejki do nr 18-prawa strona ulicy i do ZSM POLMO-lewa strona ulicy-nr 43), Matejki (prawa strona ulicy), Nowa Kolonia, 18 Stycznia (od początku ulicy do linii ul. Ceglanej do nr 36-prawa strona ulicy i nr 51-lewa strona ulicy), Żeromskiego

 

Matejki

Emilii Plater, Jagiellońska, Janusza Korczaka, J. Kochanowskiego, J. Słowackiego, Lidzbarska (od linii ul. Matejki do ul. Lipowej od nr 20 do 48-prawa strona ulicy i od ZSM POLMO do nr 45a-lewa strona ulicy), Matejki (lewa strona ulicy), Waryńskiego

 27.06.2013r. czwartek g. 1800 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Nowa 34

 Ustronie

Agrestowa, Aleja Józefa Piłsudskiego, Długa, Jagodowa, Malinowa, Miła, Piaski, Podgórna, Poziomkowa, Promykowa, Rzeźnicka, Słoneczna, Spokojna, Stepowa, Strumykowa, Sybiraków, Truskawkowa, Ustronie, Warszawska, Wąska, Wiśniowa, Zacisze, Źródlana

 Grażyny

Akacjowa, Armii Krajowej, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Cisowa, Cypriana Kamila Norwida, Grażyny, Jana Kasprowicza, Jodłowa, Juliana Tuwima, Kasztanowa, Kombatantów, Kręta, Mikołaja Reja, Modrzewiowa, Nowa, Piękna, Podmiejska, Południowa, Poprzeczna, Porucznika Daniela Różyńskiego, Porzeczkowa, Reymonta, Sosnowa, Szarych Szeregów, Tulipanowa, Wierzbowa, Wysoka, Żwirowa

 

 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     
    Polecane

    DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

    Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

    Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola