Belka
Środa, 24 Lipca 2019   imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stylowy i wytrzymały taras z deskami tarasowymi WildWood WPC

Data publikacji: 2017-07-24, Data modyfikacji: 2017-07-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Stylowy i wytrzymały taras z deskami tarasowymi WildWood WPC

Gdy lato jest w pełni, do szczęścia może brakować już tylko jednego – tarasu, na którym można się tym latem cieszyć. Szczęśliwcy planujący własny taras i przeczesujący Internet pod kątem parametrów desek tarasowych mogą zakończyć swe poszukiwania już teraz. Najwyższej jakości deski tarasowe marki WildWood WPC. Dlaczego podłogi WildWood WPC są tak dobre? Dowiecie się poniżej.

Jakość w wytrzymałości

Sekret doskonałej jakości desek tarasowych WildWood WPC tkwi w połączeniu nieprzeciętnie wytrzymałego drewna bambusowego z nowoczesną technologią polimerową. W wyniku unikalnego stopu tych dwóch tworzyw deski WildWood WPC zyskują jedne z najlepszych parametrów na rynku. Są one wodoodporne (poziom absorpcji wody – 0,9%) i wyjątkowo trwałe. Dzięki zmodyfikowanej powłoce z plastiku nie są w stanie ich uszkodzić trudne warunki atmosferyczne (temperatury od -40 do +60 st. C), owady ani grzyby. Są antypoślizgowe, nie butwieją, nie pęcznieją i są trudnopalne. Gołym stopom domowników zaś nie grożą drzazgi, ponieważ z jednolitego materiału desek WildWood się one nie oddzielają.

Prosto, łatwo, ekologicznie!

To jednak nie koniec zalet, jakimi odznaczają się deski WildWood WPC. Dzięki zaawansowanej technologii, w której są wytwarzane, nie wymagają konserwacji ani odnawiania po okresie zimowym. Także montaż został tu maksymalnie uproszczony – 1 m2 tarasu kładzie się w zaledwie 10 minut! Ważną sprawą, obok której nie sposób dziś przejść obojętnie, jest również oddziaływanie na środowisko. W przypadku desek WildWood WPC mamy do czynienia z przyjaznymi środowisku technologiami, m.in. stosujemy wyłącznie włókna bambusowe pochodzące z elementów niewykorzystanych w produkcji stolarskiej.

Klasycznie i nieprzeciętnie solidnie

Deski tarasowe WildWood WPC dzielą się na dwa rodzaje: CLASSIC i SOLID. Deski CLASSIC wykonane w opisywanej dotychczas technologii charakteryzują się żłobieniami i są dostępne w 4 klasycznych kolorach – Brownie, Candy, Smokie i Maple. Deski SOLID natomiast zostały stworzone z myślą o trudniejszych warunkach i intensywniejszym użytkowaniu. Ich wierzchnia warstwa została dodatkowo zmodyfikowana w wykorzystaniem innowacyjnej technologii, co pozwoliło otrzymać powierzchnię bardzo mocną, trwałą, a przy tym naturalnie wyglądającą. Deski SOLID są wysoce odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu nie blakną, nie wyginają się i nie pękają. Nawet po 15 latach użytkowania w trudnych warunkach atmosferycznych, deski wykazują wysoką stabilność materiału. Dostępne są w kolorze Walnut oraz Ipe.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: infowire.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola