Belka
Środa, 24 Lipca 2019   imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Świąteczne spotkanie na Rynku 

Data publikacji: 2013-12-11, Data modyfikacji: 2013-12-11
A A AWydrukDrukuj  
 

Kolędy, życzenia i ciepła atmosfera towarzyszyć będą Świątecznemu Spotkaniu na Rynku, które odbędzie się  18 grudnia o godz. 17.00. Spotkanie jest jednym z zaplanowanych przez miasto działań w ramach projektu Postaw na rodzinę.

 

Jego organizatorzy Burmistrz Brodnicy, ks. prałat Krzysztof Lewandowski Proboszcz Parafii pw. Św. Katarzyny oraz dyr. Brodnickiego Centrum Caritas zapraszają brodniczan do wspólnego przeżywania przedświątecznych chwil.  W bożonarodzeniowy nastrój uczestników spotkania wprowadzą uczniowie brodnickich gimnazjów prezentując na scenie scenki świąteczne, kolędy i piosenki związane z Bożym Narodzeniem  Świąteczne przesłanie do mieszkańców wygłosi Dziekan Dekanatu Brodnickiego  ksiądz prałat Krzysztof Lewandowski, a świąteczne i noworoczne życzenia złożą brodniczanom burmistrz Jarosław Radacz i przew. Rady Miejskiej Marek Hildebrandt.  Na spotkaniu nie zabraknie poczęstunku: gorącego barszczu i tradycyjnych pierogów, które przygotuje Brodnickie Centrum Caritas.  Poza tym,  jak zawsze mieszkańcy Brodnicy mogą liczyć na harcerzy, którzy tego dnia od godz. 17.00 na Dużym Rynku przekazywać będą  Betlejemskie Światełko Pokoju.  

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola