Belka
Piątek, 19 Lipca 2019   imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Voucher badawczy 

Data publikacji: 2013-11-18, Data modyfikacji: 2013-11-18
A A AWydrukDrukuj  
 

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Voucher badawczy", który jest skierowany do przedsiębiorstw współpracujących lub zamierzających nawiązać współpracę z sektorem badawczo-rozwojowym. W ramach projektu oferujemy bezzwrotne wsparcie finansowe na zakup przez przedsiębiorstwo usługi badawczo-rozwojowej od jednostki naukowej uczelni wyższej lub samodzielnego instytutu badawczego. Wypracowane w ten sposób wyniki badań, będą mogły zostać wykorzystane przez firmę w celu wprowadzenia prze siebie innowacyjnych rozwiązań produktowych bądź procesowych.

 Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 12 grudnia o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Brodnicy, ul. Kamionki 23, sala 202

 Podczas spotkania zostaną szczegółowo omówione zasady ubiegania się o dofinansowanie w ramach programu „Voucher badawczy".

 Już wkrótce rozpocznie się nabór wniosków w projekcie!

 Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie prosimy o wcześniejsze zgłaszanie udziału w spotkaniu z wykorzystaniem formularza zgłoszeniowego, który można pobrać ze strony www.iph.torun.pl. Formularz prosimy przesłać na adres e-mail biuro@iph.torun.pl lub faxem na nr 56 658 62 99

 Dodatkowe informacje: Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu

Biuro Partnera Projektu „Voucher badawczy": 87-100 Toruń, ul. Kopernika 4; tel. 56 658 62 90, fax 56 658 62 99, e-mail: biuro@iph.torun.pl

 Więcej o projekcie na www.voucherbadawczy.pl

 

 

 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola