Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W bibliotece, spotkanie z fantastyką 

Data publikacji: 2014-02-17, Data modyfikacji: 2014-02-17
A A AWydrukDrukuj  
 

Burmistrz Brodnicy oraz Dyrektor MiPBP zapraszają na spotkanie z cyklu "Spotkanie z fantastyką". Gościem specjalnym spotkania będzie Jarosław Adamczyk-Kuczyński, recenzent literatury fantastycznej i felietonista portali: Poltergeist i Kawerna oraz współpracownik Fabryki Słów – największego polskiego wydawnictwa książek o tematyce fantasy. 
Impreza odbędzie się 20.02.2014 godz. 17.30 w Sali Wielkiej Pałacu Anny Wazówny. 

Jarosław Adamczyk – Kuczyński – związany jest z fantastyką od 18 lat. W 2000 wraz z grupa przyjaciół powołał do życia Klub Miłośników fantastyki „Perła Imperium”, który przez następne cztery lata kreował wizerunek toruńskiego fandomu w Polsce. Przez kolejne lata jeździł też na konwenty w całej Polsce, biorąc czynny udział w tworzeniu treści programowych tych zlotów. W latach 2005-2009 skupił się wraz z innymi miłośnikami fantastyki na reaktywowaniu konwentu w Toruniu. Nazwano go Copernicon 2010. Konwent zebrał bardzo dobre opinie i ściąga stale miłośników fantastyki z całej Polski. 
Będąc animatorem działań zmierzających do jednoczenia się miłośników fantastyki, zamierza rozwijać działalność także w Brodnicy. Przy brodnickiej Bibliotece chciałby organizować spotkania z tutejszymi miłośnikami s-f w ramach spotkań klubowych.UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

  Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

  Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola