Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości na telefon 

Data publikacji: 2013-11-20, Data modyfikacji: 2013-11-20
A A AWydrukDrukuj  
 

 W Brodnicy działa SMS-owy system powiadamiania mieszkańców - SMS-Brodnica, uruchomiony przez Urząd Miejski. Osoby zainteresowane mogą otrzymywać informacje na temat zagrożeń kryzysowych, ciekawych imprez, spraw społecznych, sportu, turystyki.

Jak się zapisać? 
Do systemu SMS-Brodnica można zapisać się poprzez wypełnienie poniższego formularza lub wysyłając SMS-a na nr telefonu: 503 340 503 o treści:

  • brodnicaogolny
  • brodnicaplacowki
  • brodnicaturystyka
  • brodnicasprawy

      np. jeśli chcemy otrzymywać informacje dotyczącą "turystyki" wysyłamy sms o treści: "brodnicaturystyka"

Jak się wypisać z systemu?
Jeśli chcemy się wypisać z danej grupy, należy wysłać ponownie sms z nazwą odpowiedniej grupy (jeśli taki nr istnieje w danej grupie zostanie on automatycznie usunięty). Możemy również wypisać się przez FORMULARZ zaznaczając opcję "wypisz" i wybierając odpowiednie grupy.

Ile to kosztuje? 
Wszystkie SMS wysyłane z systemu SMS-Brodnica są BEZPŁATNE. Jedyny koszt jaki poniesiesz, to jednorazowa opłata za zapisanie się do systemu - jest to koszt zwykłego SMS, zgodny z taryfą Twojego operatora GSM. Rejestracja przez FORMULARZ jest darmowa.

POMOC 
W razie problemów możesz skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej: sms@brodnica.pl

FORMULARZ do wypełnienia znajduje się na stronie:www.sms.brodnica.pl

 

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola