Belka
Czwartek, 18 Lipca 2019   imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawirują na parkiecie 

Data publikacji: 2013-12-17, Data modyfikacji: 2013-12-17
A A AWydrukDrukuj  
 

21 grudnia 2013 r., rusza II edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Brodnicy.
W ubiegłym roku, w turnieju, który odbywa się pod egidą Polskiego Towarzystwa Tanecznego, o puchar Okręgu Kujawsko-Pomorskiego i puchar Burmistrza Brodnicy rywalizowało 130 zawodowych par tancerzy, którzy zjechali do Brodnicy z wielu miast Polski.
Turniej jest podzielony na trzy kategorie wiekowe: w pierwszej rywalizują dzieci w wieku od 10 do 13 lat, w drugiej młodzież od 14 do 15 roku życia oraz w trzeciej, pary po 15 roku życia.
Zawodnicy zaczną swoje zmagania o godzinie 11:00, na hali OSiR w Brodnicy, a potrwają one do późnych godzin wieczornych.
Najbardziej widowiskowa część turnieju, na którą serdecznie zapraszam, czyli Gala, rozpocznie się o godzinie 17:00.
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwać będą licencjonowani, międzynarodowi sędziowie.
Ubiegłoroczna edycja turnieju okazała się niekwestionowanym sukcesem, a Brodnica stała się miastem goszczących tancerzy, o międzynarodowej renomie.
Wstęp na turniej jest bezpłatny!
Zapraszamy!

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola