Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawodowa Gala Boksu i MMA w Brodnicy  

Data publikacji: 2013-12-02, Data modyfikacji: 2013-12-02
A A AWydrukDrukuj  
 

Już 8 grudnia o godz. 17.00 odbędzie się w Brodnicy w hali OSiR Zawodowa Gala Boksu i MMA w ramach  II edycja Gladiator Word Fight. Organizatorem imprezy jest NAC Polska, a Urząd Miejski i OSiR współorganizatorami. Gośćmi specjalnymi Gali będą: Iwona Guzowska, Dariusz Michalczewski i Piotr Hallmann. W dniu imprezy sprzedaż biletów od godz. 16.00 przy wejściu głównym hali OSiR. Teraz już można kupić bilety w wybranych punktach Brodnicy, Nowego Miasta Lubawskiego, Grudziądza i Rypina (wykaz punktów sprzedaży na plakatach i na stronie www.gladiator-polska.com, informacje pod nr tel. 534 009 626).

 

Zapraszamy  

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola