Belka
Sobota, 28 Listopada 2020   imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Powiat Brodnicki: Kwalifikacje drogą do sukcesu

Powiat Brodnicki: Kwalifikacje drogą do sukcesu

Data dodania: 2020-07-23
Powiat Brodnicki zawarł umowę dotyczącą realizacji projektu pt. "Podnoszenie kwalifikacji drogą do sukcesu zawodowego". Dzięki temu w nadchodzącym roku szkolnym uczniowie powiatowych placówek będą mogli korzystać m.in. z dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, kursów, szkoleń oraz stażów zawodowych. więcej »
 
 

Obwieszczenie o wydanej decyzji

Data dodania: 2019-07-08
Obwieszczenie o wydanej decyzji w sprawie usunięcia drzew z terenu nieruchomości położonej przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Bro... więcej »
 
 

Jak się zachować na autostradzie bądź drodze...

Data dodania: 2019-07-05
Wakacje, czy też długie weekendy to okazja na wypoczynek poza miejscem zamieszkania. To czas, kiedy ruch na naszych drogach znacznie się zwiększa, a tym samym dochodzi do wzrostu zdarzeń drogowych. Policj... więcej »
 
 

MIT: Najbezpieczniej jest na prostej drodze?

Data dodania: 2019-07-05
Przykładem mitu, który funkcjonuje w społeczeństwie jest przeświadczenie, że na prostych odcinkach dróg jest najbezpieczniej. W oparciu o dane statystyczne z ubiegłorocznych wakacji obal... więcej »
 
 

Ogłoszenie o zamówieniu - Zakup i dostawa mebli...

Data dodania: 2019-07-04
Zamawiający: Powiat Brodnicki Tytuł przetargu: Zakup i dostawa mebli oraz wyposażenia do wszystkich pracowni kształcenia ... więcej »
 
 

Zawiadomienie o zebranych dowodach i materiałach

Data dodania: 2019-07-04
Zawiadommienie o zebranych dowodach i materiałach przed wydaniem decyzji - pozwolenia na usunięcie drzew rosnących przy ul. Wysp... więcej »
 
 

O krok od tragedii

Data dodania: 2019-07-03
O wielkim szczęściu może mówić kierowca berlingo, który dzisiejszego ranka nie zatrzymał się przed znakiem „STOP” przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym i „otar&... więcej »
 
 

Nieprawidłowe parkowanie w okolicach ośrodków...

Data dodania: 2019-07-03
W ciągu ostatnich dwóch tygodni, brodniccy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących nieprawidłowego parkowania w miejscowości Bachotek, w okolicach ośrodków wypoczynkowych. I... więcej »
 
 

Nietrzeźwy kierowca z dożywotnim zakazem i...

Data dodania: 2019-07-03
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi powiatu brodnickiego, którego zatrzymali brodniccy policjanci. Mężczyzna Kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości i mimo do&... więcej »
 
 

Obwieszczenie o wydanej decyzji

Data dodania: 2019-07-02
Obwieszczenie o wydanej decyzji w sprawie usunięcia drzewa z terenu nieruchomości położonej przy ul. Cichej 1 w Brodnicy. ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 58
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola