Belka
Poniedziałek, 24 Czerwca 2019   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Trzymiesięczny areszt dla 35-latka z powiatu...

Data dodania: 2019-06-23
Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie zatrzymany przez brodnickich policjantów 35-letni mężczyzna. Mieszkaniec powiatu brodnickiego, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, kierowa... więcej »
 
 

"Bezpieczny Weekend-Boże Ciało"- działania na...

Data dodania: 2019-06-21
Brodniccy policjanci od środy (19.06.) prowadzą wzmożone działania pod nazwą „Bezpieczny Weekend - Boże Ciało”. Akcja potrwa aż do niedzieli. To kolejny długi weekend w tym ... więcej »
 
 

Kierowca audi stracił prawo jazdy. Miał ponad 3...

Data dodania: 2019-06-20
Nieodpowiedzialnym zachowaniem wykazał się 35-letni kierowca audi, który został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego w miejscowości Górzno. Mężczyzna kierując samocho... więcej »
 
 

Pijany kierowca passata wymusił pierwszeństwo...

Data dodania: 2019-06-20
Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 48-letniemu mężczyźnie, który kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kierowca został zatrzymany po tym, jak wymusił pierw... więcej »
 
 

Pościg za pijanym kierowcą seicento. Zatrzymany...

Data dodania: 2019-06-20
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 35-letniemu mężczyźnie zatrzymanemu wczoraj przez brodnickich policjantów. Mieszkaniec powiatu brodnickiego, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, kierowa&... więcej »
 
 

"Bezpieczny Weekend-Boże Ciało"

Data dodania: 2019-06-19
Brodniccy policjanci od dzisiaj (19.06.) prowadzą wzmożone działania pod nazwą „Bezpieczny Weekend - Boże Ciało”. Akcja potrwa aż do niedzieli. To kolejny długi weekend w tym rok... więcej »
 
 

I Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do...

Data dodania: 2019-06-19
Rozpoczyna się czas wakacyjnych urlopów. Warto więc pomyśleć i zrobić wszystko, co jest niezbędne, aby zabezpieczyć się przed przykrą niespodzianką, jaka może nas spotk... więcej »
 
 

Sprawca uszkodzenia mienia zatrzymany kilka minut po...

Data dodania: 2019-06-19
Policjanci z Brodnicy zatrzymali mężczyznę, który zaczepiał jednego z mieszkańców Brodnicy i wybił szybę w jego samochodzie. Sprawcą okazał się 60-letni brodniczanin.... więcej »
 
 

Spotkanie z seniorami

Data dodania: 2019-06-19
Bezpieczeństwo seniorów w domu i na drodze, potrzeba noszenia odblasków przez pieszych, oszustwa na „wnuczka”, „policjanta” , „urzędnika”, to zagadnienia poruszone przez ... więcej »
 
 

Traktorzysta z promilami jechał wzdłuż chodnika

Data dodania: 2019-06-19
Do 2 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu wczoraj przez brodnickich policjantów 28-latkowi, który kierował ciągnikiem rolniczym mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczy... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 55
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola