Belka
Środa, 24 Lipca 2019   imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szef Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego apeluje 

Data publikacji: 2014-01-29, Data modyfikacji: 2014-01-29
A A AWydrukDrukuj  
 

W związku z dużymi opadami śniegu oraz niskimi temperaturami Szef Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego Pan Marian Chwiałkowski zwraca się z prośbą do przedsiębiorców, zarządców budynków oraz indywidualnych mieszkańców miasta o dokonanie przeglądów przewodów kominowych (by ustrzec się przed śmiercionośnym tlenkiem węgla), zabezpieczenia pomieszczeń przed utratą ciepła, zwrócenie uwagi na drożność dróg i wyjść ewakuacyjnych.

Należy pamiętać o usuwaniu sopli i nawisów dachowych oraz zalegającego śniegu na dużych płaszczyznach dachowych.

Przypomina się wszystkim właścicielom posesji i gospodarzom domów o obowiązku odśnieżania chodników i utrzymania ich w należnej drożności.

 

Jednocześnie apeluje się o zgłaszanie do Urzędu Miejskiego lub Straży Miejskiej   tel: 564984010 informacji o osobach bezdomnych lub samotnych zagrożonych zamarznięciem.

UM Brodnica, Źródło artykułu: www.brodnica.miasto.biz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat brodnicki - położony w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego powiat z siedzibą w mieście Brodnicy, w skład którego wchodzą gminy: Brodnica, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Bartniczka, Bobrowo, Brzozie, Osiek, Świedziebnia i Zbiczno.

Powat brodnicki jest regionem niezwykle atrakcyjnym turystycznie - na jego terenie znajduje się ponad 100 jezior, które ogółem zajmują obszar ponad 2,8 tysiąca hektarów. Poza jeziorami turystów przyciąga Dolina Drwęcy oraz parki krajobrazowe - Brodnicki Park Krajobrazowy i Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy.

Dominującymi sektorami gospodarki powiatu są m.in.: budownictwo (Kom Bud, Perfect Dom, Przedsiębiorstwo Drogowo- Budowlane, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Melioracyjnych Sanmel, Zakład RobótDrogowych Via) oraz przemysł rolno -spożywczy (Unifreeze, Brodnickie Zakłady Żelatyny, MPPH Bromilk, Agrocomex, Bo-Ro Wilary, Zakład Przemysłu Cukierniczego, Vobro Zakład Przemysłu Mięsnego Cielęta).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola